Markšeideri täiendkoolitus 23.03.2018

 

Olete oodatud markšeider täiendkoolitusele "Markšeiderimõõdistamine ja kord" mis toimub 23. märtsil 2018 Tallinna Tehnikakülikoolis (TTÜ R-215, raamatukoguhoone, II korrus)

Täpsem info kava ja registreerimise osas SIIN.

Koolituse maht on 6 TP!

 

Mäeinseneri täienduskoolitus 18 - 20.04.2014

 Olete oodatud mäeinseneri täienduskoolitusele 18 - 20 aprillil 2018 TTÜ Virumaa Kolledžis. Koolitus on venekeelne ja annab 30 täienduskoolituspunkit. Registreerimine kuni 09.04. Info eesti keeles ja vene keeles.

 

Liikmemaks

Tuletame meelde, et seltsi põhikirja järgi tasutakse liikemaks I kvartali lõpuks. Paljud on ülekanded juba teinud, kuid samas on paljudel see tegemata.

Liikmemaks on vajalik hääletusõiguse omamiskes ning koolitustel ja konverentsidel soodustuste saamiseks.

Liikmemaksud on: tavaliikmel 16 €/a, mittetöötaval pensioäril 6 €/a ja noorliikmel 3 €/.

Maksmise tähtaeg on 31.03.2017.

Juriidiliste liikmete tasud on leitavad siit ning maksmise info siit.


 

Eesti Mäeselts MTÜ

Eesti Mäeselts on kutseühing, mis ühendab kõrgharidusega erialainimesi ja juriidilisi isikuid, kelle põhitegevus on vahetult seotud mäendusega ja kes omavad ühiseid huve Eesti arengut soodustava teadus-, keskkonna, haridus- ja majanduspoliitika kujundamisel mäenduse valdkonnas.

 


Tähelepanu!

Eesti Mäeseltsi ametlik e-maili aadress on: info[at]maeselts.ee

Kutseomistamise e-maili aadress on: kutseomistamine[at]maeselts.ee

Aadressid maeselts at hot dot ee ja maeselts at gmail dot com ei ole Eesti Mäeseltsi hallatavad ja seetõttu palume neid pöördumiste puhul mitte kasutada. Sama kehtib ka kõigi veebiaadresside puhul, mis  on muul kujul kui www.maeselts.ee.